Učitavanje...
Ukupno:0,00 RSD
Korpa
Beograd:011 4243 215 Novi Sad:021 630-2778 Kragujevac:034 207-415 *Podaci o ceni:Sve cene na sajtu izražene su u dinarima (RSD), bez uračunatog PDV-a.

Oracal 5500

Reflektujuće samolepive folije su vodootporne, izuzetno otporne na koroziju, razređivače i sve vremenske prilike. Najčešća upotreba pri izradi saobraćajnih znakova i drugih oznaka gde je potrebna reflektujuća površina.

Uslov kupovine:
• Prodaje se na minimum po 1 m dužine. (1; 2; 3; 4m … dužnih).

• Porudžbine poslate preko sajta imaju status upita, na koji se šalje potvrda upita u formi: Profakture (za pravna lica) / Ponude (za fizička lica) koja predstavlja osnov za plaćanje i ponudu u zakonskom smislu.
•Uplatu izvršite tek na osnovu naše Profakture / Ponude i uputstva na njoj.
•Cene na sajtu izražene su u dinarima (RSD), bez uračunatog PDV-a.

Korpa
Molimo odaberite način kupovine!
Podeli:
Tehničke karakteristike
Artikli u ponudi
Šifra Naziv JM Cena bez PDV-a
001109 5500 - reflektujuca 080 (koleta: 1.22) m2 1.561,10 RSD
004129 5500 - reflektujuca 070 (koleta: 1.24) m2 1.639,00 RSD

Specifikacija

Oracal 5500 - Reflektujuća folija serije 5500 posebno su izrađene za proizvodnju saobraćajnih znakova, putokaza, znakova upozorenja i informisanja kao i za reflektujuće natpise. Namenjene su za srednjoročnu spoljnu upotrebu. Boje na dnevnoj svetlosti prilagodjene su medjunarodnim standrardima za reflektujuće materijale ove klase. Reflektujuća folija 5500 je vodootporna i izuzetno otporna na koroziju i razredjivače. Ova vrsta folije sastoji se od katadioptričkih staklenih kuglica koje su utisnute u transparentni sloj plastičnog materijala. Glatka površina pokazuje visoku otpornost na grebanje, udarce i ima odlične mogućnosti za štampanje. Debljina folije je 125 mikrona.

Proizvodjač ove vrste folije: Orafol (Nemačka).

Pitanja i odgovori